Группа "Гости"   
Вход или Регистрация  
  | RSS ? → Twitter ? → О нас → Связь 
[ Новые сообщения · Личных сообщений · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: modelizm  
Форум Украинских стендовых моделистов » Моделизм » Пилоты » Су-37 от "Звезды" (кто-нить собирал или это я один такой умный?)
Су-37 от "Звезды"
saper_vasjaДата: Понедельник, 2007-12-10, 17:32:38 | Сообщение # 21


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 254
Репутация: 6
Статус: Offline
З початком сезону свят справа просувається трошки повільніше. Потестував шпакльовку. Гарна штука, але я як завжди з першого разу запоров. Замазав щілини елеронів знизу і вирішив прокарябати розшивку там. Судячи з усього недочекався повного висихання шпакльовки.
Думаю що все ж таки доведеться брати аерограф - великі поверхні віником получається страшно sad Таке враження що Тамія швидко згортається. причому металіки нормально лягають, чорний теж норм - а ось щось з сірим недуже виходить. Надіюсь до покраски наступної моделі аер вже надибаю smile

Ще зрозумів що тре таміївський скотч. малював двигуни знизу. Блін розшивка там трошки не така - по ній не виходить пофарбувати. пробував зробити маску зі звичайного паперу - фігово - під нього затікає. Але вже підчистив і замазав (фото - до зачистки)

зараз думаю перед фарбуванням верху може шассі поставити і фонарь.
до речі диски на шассі пробував темперою - ввечері прийду додому гляну\покажу що вийшло. Але вроді кольори погано змішав - камуфляжні получились :))

фото на вчора\вечір
фото1
фото2


Хороший модератор - мертвый модератор
 

qwertyДата: Вторник, 2007-12-11, 12:12:43 | Сообщение # 22


Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 525
Репутация: 6
Статус: Offline
saper_vasja, а ты серую краску разводил, или так прямо из баночки и красил?

http://litnik.in.ua
 

saper_vasjaДата: Вторник, 2007-12-11, 15:19:37 | Сообщение # 23


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 254
Репутация: 6
Статус: Offline
не не разводил вродь жидкая итак
чем можно разводить тамиевский акрил кроме родного растворителя?


Хороший модератор - мертвый модератор
 

grynjukДата: Вторник, 2007-12-11, 15:36:23 | Сообщение # 24


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 384
Репутация: 6
Статус: Offline
Якшо красити пензликом, то можна розводити чим завгодно. водою/спиртом/навіть 647, кароче поекспериментуй, шо більше сподобається.

під аер рекомендую виключно рідний розчинник. Правда кажуть підходить також тіккуріловський, але я не пробував.


everything you know is wrong
 

КниголюбДата: Вторник, 2007-12-11, 17:36:28 | Сообщение # 25


Страна:
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1149
Репутация: 4
Статус: Offline
saper_vasja,
ходячих з якості фарбування зображенного на фото то краще було б взяти в руки аерограф. Тим паче площа поверхні яку необхідно покрасити велика а пензлик доречний на "мілині"

Добавлено (2007-12-11, 17:36:28)
---------------------------------------------
saper_vasja, також невеличка порада для Вас: біля форми вводу тексту є кнопка img . Все дуже просто : треба натиснути на неї і в з_явившомуся вікні ввести адресу зображення. Після цих нехитрих маніпуляцій зображення буде доступно без зайвого натискання на посилання.


orikoms.at.ua
 
 
saper_vasjaДата: Вторник, 2007-12-11, 18:09:06 | Сообщение # 26


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 254
Репутация: 6
Статус: Offline
Quote (Книголюб)
saper_vasja, також невеличка порада для Вас: біля форми вводу тексту є кнопка img . Все дуже просто : треба натиснути на неї і в з_явившомуся вікні ввести адресу зображення. Після цих нехитрих маніпуляцій зображення буде доступно без зайвого натискання на посилання.

то я в курсі - але вона не хаває адреси плану http://******=Attach&type=post&id=8067. Перепощувати фото на інші фотосервера ліниво + не всі люблять коли форум захаращується фото. Але можу і так.

Quote (Книголюб)
ходячих з якості фарбування зображенного на фото то краще було б взяти в руки аерограф

був би аерограф - звичайно взяв би


Хороший модератор - мертвый модератор
 

КниголюбДата: Вторник, 2007-12-11, 19:05:23 | Сообщение # 27


Страна:
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1149
Репутация: 4
Статус: Offline
saper_vasja,
Quote (saper_vasja)
то я в курсі - але вона не хаває адреси плану http://******=Attach&type=post&id=8067.

пардон не знал


orikoms.at.ua
 
 
saper_vasjaДата: Вторник, 2007-12-11, 19:40:11 | Сообщение # 28


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 254
Репутация: 6
Статус: Offline
cool
не, та если удобнее фото картинкой - то я могу выкладывать. Главно вовремя себя ограничить - а то у меня их много smile

а насчет аэра - на след модель планирую взять, если все получится. Точнее аэр взять-то можно - вот с компресором посложнее


Хороший модератор - мертвый модератор
 

BallsBusterДата: Вторник, 2007-12-11, 20:12:32 | Сообщение # 29


Группа: Удаленные





Обратите внимание на соединение носового конуса и фюзеляжа. Мне кажется, соединение там должно быть перпедкулярно линии фюзеляжа а не земли.
 

saper_vasjaДата: Среда, 2007-12-12, 10:39:48 | Сообщение # 30


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 254
Репутация: 6
Статус: Offline
от блин, точно sad
Благодарствую. Красил по шву, даже и не думал что может быть не так. Гм ну ничего, с красками мне еще долго экспериментировать, попробуем как-нить исправить.


Хороший модератор - мертвый модератор
 

Форум Украинских стендовых моделистов » Моделизм » Пилоты » Су-37 от "Звезды" (кто-нить собирал или это я один такой умный?)
Поиск:


© Оформление сайта. Назимков В. М. Все права на материалы принадлежат авторам, 2006—2024
Хостинг от uCoz Интернет магазин стендовых моделей