Группа "Гости"   
Вход или Регистрация  
  | RSS ? → Twitter ? → О нас → Связь 
[ Новые сообщения · Личных сообщений · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: modelizm  
Форум Украинских стендовых моделистов » Моделизм » Общие вопросы » Магазины во Львове (кто со Львова поделитесь точками продаж)
Магазины во Львове
DigerДата: Вторник, 2007-11-27, 12:02:34 | Сообщение # 21


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 351
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (a-z-models)
Мене не буде як мінімум тиждень-перелом обох рук,попробував паровоз зупинити. Всім буде завідувати Володя і Крістінка.

ну Володя мене знає тим більше я не думаю шо то буде проблемою просто залишу, А Вова прийде забере,
П.С. Де ж ти той паравоз знайшов, "береги руку Сеня......"(к\ф"Брилиантовая Рука")

Добавлено (2007-11-27, 12:02:34)
---------------------------------------------

Quote (saper_vasja)
Це точно, я ж не кажу що пастись буду тільки в ЦУМіПросто дві точки - дає більше надії знайти потрібне. На рахунок поспілкуватись вживу, послухати поради - я завжди за, але більш звичний знайомитись і балакати за пивом :). Так що якщо будуть якісь мислі що до того - маячте

Тільки за ....


тогда сам падбирай калор и сам крась!
 

a-z-modelsДата: Четверг, 2007-11-29, 02:35:44 | Сообщение # 22


Группа: Удаленные





Quote
а можна познайомитись заочно хто є хто в A-Z

Прошу!
Нас працює аж четверо-
Володя,адміністратор в стаціонарному магазині.Хазяїн off-line простору
Ромко,менеджер по оптимізації, та рекламі в інтернеті.І взагалі спеціаліст з високих технологій -romko321@gmail.com
Крістінка-нова і симпатична дівчинка.Займається оформленням і доставкою інтернет замовлень kristina.azmodels@gmail.com
і я,Андрій-запрошуєм

Ось і весь наш маленький і дружній колектив smile

 

saper_vasjaДата: Четверг, 2007-11-29, 13:23:17 | Сообщение # 23


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 254
Репутация: 6
Статус: Offline
Quote (a-z-models)
Прошу! Нас працює аж четверо- Володя,адміністратор в стаціонарному магазині.Хазяїн off-line простору Ромко,менеджер по оптимізації, та рекламі в інтернеті.І взагалі спеціаліст з високих технологій -romko321@gmail.com Крістінка-нова і симпатична дівчинка.Займається оформленням і доставкою інтернет замовлень kristina.azmodels@gmail.com і я,Андрій-запрошуєм

Ось і весь наш маленький і дружній колектив smile

:)) Приємно познайомитись. Наскільки я зрозумів - Ви, Андрій, любитель камуфляжу та власник страйкбольного кулемету (якщо непомиляюсь) А Володю я вроді замахав питаннями про ICQ :))

Як зайду в наступний раз - тре буде нормально познайомитись :))


Хороший модератор - мертвый модератор
 

grynjukДата: Четверг, 2007-11-29, 14:06:37 | Сообщение # 24


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 384
Репутация: 6
Статус: Offline
На рахунок того шоб балакати за пивом, то минулої зими так і було. Регулярно збирались у визначений час.... зара заглохло.

2 a-z-models, кстаті Андрій, організуй того року шось таке....


everything you know is wrong
 

saper_vasjaДата: Пятница, 2007-11-30, 18:42:00 | Сообщение # 25


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 254
Репутация: 6
Статус: Offline
був в ЦУМі Так є Ревелл і великий вібір. Але нажаль тільки ревелл емаль
ладно буду експериментувати з темперою, якщо нє то емаль буду тестити


Хороший модератор - мертвый модератор
 

grynjukДата: Суббота, 2007-12-01, 09:43:06 | Сообщение # 26


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 384
Репутация: 6
Статус: Offline
saper_vasja, рекомендую купити в андрія Тамію. Акрил, не смердить, швидко сохне, розводиться водою/спиртом/спец розчинником, для початківця краще не придумаєш. Ціна 9-10 грн за банку. А темперу ви відкладіть в ящик, як трохи наберетесь досвіду будете нею тонування робити...

Добавлено (2007-12-01, 09:43:06)
---------------------------------------------
За непідтвердженою інформацією біля привокзального базару продають НОВО. Покишо я нічо не знайшов, але ше пошукаю. Може хто шо конкретніше чув?


everything you know is wrong
 

a-z-modelsДата: Суббота, 2007-12-01, 11:27:17 | Сообщение # 27


Группа: Удаленные





Темперою почав малювати фігурки "метр" Володимир Демченко з Ростова.
Його статті регулярно появляються в модельних журналах світу.
Так що - пробуйте темперу.
Особисто я люблю малювати Vallejo Acrylics і маслом .Палітра набагато більша.
 

saper_vasjaДата: Суббота, 2007-12-01, 11:43:45 | Сообщение # 28


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 254
Репутация: 6
Статус: Offline
Quote (grynjuk)
рекомендую купити в андрія Тамію. Акрил, не смердить, швидко сохне, розводиться водою/спиртом/спец розчинником, для початківця краще не придумаєш. Ціна 9-10 грн за банку. А темперу ви відкладіть в ящик, як трохи наберетесь досвіду будете нею тонування робити...

Дик я знаю - якраз тамією і фарбую - але трабли з деякими кольорами - нема sad

Темпера дуже гарно змішується - тільки тре ще нормально підібрати степінь розбавлення


Хороший модератор - мертвый модератор
 

DigerДата: Понедельник, 2007-12-03, 18:25:27 | Сообщение # 29


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 351
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (saper_vasja)
а непідтвердженою інформацією біля привокзального базару продають НОВО. Покишо я нічо не знайшов, але ше пошукаю. Може хто шо конкретніше чув?

Вот тожбо і воно шукав я сьогодні цей магазинчик, вроді щось похоже знайшов "вот оно дерево а вон он памятник",
але мені здається промазав, бо коли я спитав за НОВО, в тьоті продавщиці були отакезні шари в яких малювався знак питання, " а не з Кульпарківської ти часом? uhm


тогда сам падбирай калор и сам крась!

Сообщение отредактировал Diger - Понедельник, 2007-12-03, 18:28:05
 

grynjukДата: Вторник, 2007-12-04, 09:31:56 | Сообщение # 30


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 384
Репутация: 6
Статус: Offline
якшо чесно то я того магазина теж не знайшов. Тато казав шо бачив, описав поідеї докладно як туда дойти, але я всеодно не знайшов...

А продавщиця поідеї не зобовязана знати шо таке ново :-(

Доречі Іван, ти як збиратимешся до львова, то попередь за деякий час, шоб я андрію диск заніс.


everything you know is wrong
 

Форум Украинских стендовых моделистов » Моделизм » Общие вопросы » Магазины во Львове (кто со Львова поделитесь точками продаж)
Поиск:


© Оформление сайта. Назимков В. М. Все права на материалы принадлежат авторам, 2006—2024
Хостинг от uCoz Интернет магазин стендовых моделей