Группа "Гости"   
Вход или Регистрация  
  | RSS ? → Twitter ? → О нас → Связь 
[ Новые сообщения · Личных сообщений · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: modelizm  
Форум Украинских стендовых моделистов » Моделизм » Пилоты » Bristol Beaufighter Mk.VI (Tamiya 1/48) (постройка)
Bristol Beaufighter Mk.VI (Tamiya 1/48)
grynjukДата: Среда, 2008-05-28, 23:43:58 | Сообщение # 1


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 384
Репутация: 6
Статус: Offline
Вот роблю зараз даний девайс. Вирішив зібрати з коробки, віддихнути від пиляння дров. Зборка приємна і безпроблемна, шо не кажіть, Тамія є Тамія. На даний момент апарат виглядає так.

Хотя в Тамії тоже бувають свої глюки. Наприклад отвори для фюзеляжних пушок нагадують що завгодно, тільки не самих себе.

Ніяк не можу розібратись з перепльотом верхнього блістера, і перепльотом кабіни стрілка-радиста, якщо в когось є фотки даних девайсів підкинь те пліз.


everything you know is wrong
 

КниголюбДата: Четверг, 2008-05-29, 06:06:56 | Сообщение # 2


Страна:
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 1149
Репутация: 4
Статус: Offline
grynjuk, хороша кабинка! Это все базовая комплектация или есть доделки wink

orikoms.at.ua
 
 
grynjukДата: Четверг, 2008-05-29, 09:25:12 | Сообщение # 3


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 384
Репутация: 6
Статус: Offline
Книголюб, В кабіні принципово нічого не добавляв, все рідне. Пофарбував, відтонував розведеним акрилом, рпойшовся сухою кісточкою, залив прибори глянцем і все.

Минулого року збирав Siat-223 від РМ, там модель складалась з 23 деталей. В результаті після доработки, кабіна мала більше деталей, ніж вся можель до того.


everything you know is wrong
 

DigerДата: Среда, 2008-06-04, 18:14:18 | Сообщение # 4


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 351
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (grynjuk)
Минулого року збирав Siat-223 від РМ, там модель складалась з 23 деталей. В результаті після доработки, кабіна мала більше деталей, ніж вся можель до того.

ага:) чув я про твої страданія над цим крафтом, до речі скинь фото,
А Бофайтер класно йде cool до Речі в 72 його по моєму ФРОГ робив і Фікс, фіксовську модельку бачив в Андрія, то шо моделька стара тоя знаю, може є ше альтернатива?


тогда сам падбирай калор и сам крась!

Сообщение отредактировал Diger - Среда, 2008-06-04, 18:14:43
 

BallsBusterДата: Среда, 2008-06-04, 19:22:57 | Сообщение # 5


Группа: Удаленные





Quote (Diger)
ага:) чув я про твої страданія над цим крафтом, до речі скинь фото,
А Бофайтер класно йде до Речі в 72 його по моєму ФРОГ робив і Фікс, фіксовську модельку бачив в Андрія, то шо моделька стара тоя знаю, може є ше альтернатива?

В 72м ее еще и хасегава делает и делал ее матчбокс. Матчбоксовская, кстати, не такая и плохая. По крайней мере я видел несколько очень хороших моделей на основе именно этого набора.

 

rome_beetleДата: Четверг, 2008-06-05, 09:31:22 | Сообщение # 6


Страна:
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 203
Репутация: 0
Статус: Offline
Фроговскую модельку я собирал. Кабина отсутствует ваще. И мелочевка на моей модели была залита немного. А так сходимость основных деталей хорошая.

До скорого... Роман
 

grynjukДата: Четверг, 2008-06-05, 10:17:06 | Сообщение # 7


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 384
Репутация: 6
Статус: Offline
rome_beetle, да шо некажіть, а збирається фрог добре, навіть краще за ІСМ.

Але як не крути, а Тамію збирати всеодно краще biggrin На стільки добре підігнаних деталей складної геометрії я ще не бачив. Все лягає рівно на своє місце чітко витримуючи точку і кут стиковки. Чого про той же ІСМ точно не скажеш smile

Бек ту зе топік На даний момент модель готується до покраски. Дещо підшпаклював, зашкурив папером 400-800-1000-2000.

Зібрав двигуни з капотами. Кромку вихлопних жалюзей сточив до масштабної товщини.

Прорізав щілини на рульових поверхнях. Взагалі як на мене, це трохи за грубо, давати елерони однією деталлю з крилом для 48 масштабу.

Відновив розшивку. Поверхні буквально вкриті лючками і накладними пластинами (мабуть тоже лючки якісь). Останні в свою чергу трохи стерлись під час доводки, довелось якуратно вирізати по новій, шоб можна було потім зробити змивку.


everything you know is wrong
 

sergkhДата: Вторник, 2008-06-10, 16:26:27 | Сообщение # 8


Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 1
Статус: Offline
В наявності маю книжку Squadron Signal про бофайтер. Фотографії чорно білі але є доволі багато. Куди залити чи надіслати ?
 

grynjukДата: Понедельник, 2008-06-16, 22:00:14 | Сообщение # 9


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 384
Репутация: 6
Статус: Offline
на даний момент девайс виглядає так:

Зібрав двигуни, сточив до масштабної товщини жалюзі вихлопа за двигунами. Модель погрунтована, готова до покраски. Буду робити прешейдінг, треба буде побавитися з аером, щоб добре настроїти, ато своїм Міолом я ше толком нічо складного не малював, суто білорусом.

Добавлено (2008-06-16, 22:00:14)
---------------------------------------------
Незабаром постане проблема вибору кольорів. Хочу зробити жовто-коричневий камуфляж. Ну з верхом тут зрозуміло, на жовтий піде гірчичний (Afrika Mustard, ModelMaster 1755, FS 30266), на коричневий Humbrol 26 (Matt Khaki по каталогу, хотя в реалі то шось типу Light Earth).

Проблема в синьому. На скільки я розумію, Англійці середземноморського ТВД малювались знизу Azure Blue. Так от, колір такий в мене є (недавно посилка з Аканом прийшла smile ), але щось він мені не дуже подобається wink якийсь він занадто контрастний на фоні двох попередніх. Колеги, підкажіть хто шарить, або фоток підкиньте


everything you know is wrong
 

BallsBusterДата: Вторник, 2008-06-17, 11:57:49 | Сообщение # 10


Группа: Удаленные





Я окрашивал Спит 5 в пустынной окраске и таки да Азур Блю очень контрастный и дотсточно насышенный цвет. Так что все правильно.
 

Форум Украинских стендовых моделистов » Моделизм » Пилоты » Bristol Beaufighter Mk.VI (Tamiya 1/48) (постройка)
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:


© Оформление сайта. Назимков В. М. Все права на материалы принадлежат авторам, 2006—2024
Хостинг от uCoz Интернет магазин стендовых моделей