Группа "Гости"   
Вход или Регистрация  
  | RSS ? → Twitter ? → О нас → Связь 
[ Новые сообщения · Личных сообщений · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: modelizm  
Форум Украинских стендовых моделистов » Моделизм » Пилоты » Дуель PZL P-7a від КР (Diger vs Grynjuk)
Дуель PZL P-7a від КР
Чия модель краща?
1. Diger [ 4 ] [22.22%]
2. Grynjuk [ 14 ] [77.78%]
Опрос завершен - Четверг, 2008-02-28, 10:22:10
Всего ответов: 18
grynjukДата: Четверг, 2008-02-21, 10:22:10 | Сообщение # 1


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 384
Репутация: 6
Статус: Offline
Виявилось, що ми з Дігером, майже одночасно купили однакову модель. От в нас і виникла думка позмагатися, в кого краще вийде.

Про модель. Особисто я був вражений високою як для КР якістю. Акуратна внутрішня розшивка, без недоливів, і характерного для кп спотворення всіх і вся. Мінус замилена поверхня, і неякісний пластик.


everything you know is wrong
 

DigerДата: Четверг, 2008-02-21, 10:39:48 | Сообщение # 2


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 351
Репутация: 9
Статус: Offline
як то кажется поїхали! виставляю, зразу кажу моделька після реставраціїї бо побувалав руках моєї доченьки, деякі мініатюрні деталі втрачені назавжди робити нові не було тяги, пофарбована віником smile



на рахунок ребер на нижній поверхні крила , ми з Вовою довго думали були вони, чи не були, і де правда- заню точно шо на наступнику Р-11 вони є, і ще інфи по ньому трошки більше. Додам стосовно моделі: фарбувалось як я вже зазначив пензликом: низ Ревел- верх мікс із модел мастера, пластик дійсно дуже мильний скрайбер в ньому просто напросто "тоне"(до речі ця тенденція в КР проглядується в усіх коробочках з нових партій)між стойками шасі спробував імітувати розчалку , окремих "похвал" заслуговують деки, мало того шо вони товсті і крошатся ще й приварити їх важко.


тогда сам падбирай калор и сам крась!

Сообщение отредактировал Diger - Четверг, 2008-02-21, 13:19:11
 

grynjukДата: Четверг, 2008-02-21, 10:54:03 | Сообщение # 3


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 384
Репутация: 6
Статус: Offline

Варіанти окраски від КР не визивали особливої довіри, тому довелося трохи поритися в неті. На якомусь румунському форумі знайшов інфу, виявляється дана окраска "імєєт мєсто бить". Як виявилось після розгрому Польщі в 1939, всі її Р-7а перейшли Румунії, і використовувались в учбових частинах до 1944.

Тепер по моделі. Коли пройшов восторг після покупки, поняв, шо КР воно і в Африці КР. Основним недоліком поміченим мною була відсутність ребер на нижніх поверхнях. За допомогою тонкої лєски даний недолік був ліквідований, правда довелось три рази переробляти, але результат перевищив всі очікування. Далі зборка пройшла без проблем.

Покраска: погрунтовано тамією, далі тоновано чорним кольором під фарбу. Жовті полоси надуті. При покрасці використав фарби майже всіх виробників що в мене є smile Жовтий - Акан, низ Ганза, камуфляж Хумброл. Далі в менш значних кількостях, італ тамія і ревел. Зверху то все було тоновано тамією, і задуто розведеним кольором Смоук, щоб притушити яскравість декалей.

Доречі моя модель також ламалась декілька раз, оскільки фотографувалась в мене на роботі, і їй пару раз дісталося від всяких там цікавих smile Модель була подарована на день народження моїй знайомій, що викликало в неї дикий восторг smile

Дякую за фото Андрію Цивіліцину.


everything you know is wrong
 

garretДата: Четверг, 2008-02-21, 11:02:47 | Сообщение # 4


Страна:
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 225
Репутация: 3
Статус: Offline
Diger пофарбовано не погано но погано сфотографовано. А взалі у товариша grynjuk модель війшла трохи краще, тому йому і віддав свій голос.

http://litnik.in.ua/
 

DigerДата: Четверг, 2008-02-21, 11:03:53 | Сообщение # 5


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 351
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (garret)
Diger пофарбовано не погано но погано сфотографовано.

згоден на сто відсотків таланту фотографа в мене нема може з часом наберется


тогда сам падбирай калор и сам крась!
 

garretДата: Четверг, 2008-02-21, 11:09:18 | Сообщение # 6


Страна:
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 225
Репутация: 3
Статус: Offline
Лампу денного світла (а краще дві) біля моделі треба ставити

http://litnik.in.ua/
 

saper_vasjaДата: Четверг, 2008-02-21, 11:14:03 | Сообщение # 7


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 254
Репутация: 6
Статус: Offline
grynjuk, аэрограф?

да тут бы еще дуэль по фотоотчету :))
но всеже как по мне у grynjukа чуть лучше, может из-за аэрографа и влияния дочки Digerа :))), но нравятсо обе


Хороший модератор - мертвый модератор
 

loginДата: Четверг, 2008-02-21, 11:30:37 | Сообщение # 8


Страна:
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 630
Репутация: 5
Статус: Offline
Сподобилось вміння фарбувати "віником". Дігер +

Добавлено (2008-02-21, 11:30:37)
---------------------------------------------
Але хочу скзати що з точки зору в кого модель краща тут вже Гринюк постарався


Карандаш в руках художника может оказаться осиновым колом для живописи.
 
 
DAVID-EVGДата: Четверг, 2008-02-21, 13:20:04 | Сообщение # 9


Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 380
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Diger)
як то кажется поїхали! виставляю, зразу кажу моделька після реставраціїї бо побувалав руках моєї доченьки, деякі мініатюрні деталі втрачені назавжди робити нові не було тяги, пофарбована віником

Мне сдается, что надо фотки новые представить, есть подозрение на тот факт, что в натуре модель выглядит намного интересней чем на представленных фотках.... Тогда можно будет и определиться в выборе!!!! wink smile biggrin


Человек увлеченный своим хобби плохим быть не может
 
 
DigerДата: Четверг, 2008-02-21, 13:30:15 | Сообщение # 10


Страна:
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 351
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (login)
Сподобилось вміння фарбувати "віником". Дігер +

звичайно чемно дякую
Quote (DAVID-EVG)
Мне сдается, что надо фотки новые представить, есть подозрение на тот факт, что в натуре модель выглядит намного интересней чем на представленных фотках.... Тогда можно будет и определиться в выборе!!!!

Думаю якщо фотік в мене на до вше затримається перефоткаю для статейки, а для мне головне не перемога а участь, так би мовити олімпійський принцип biggrin


тогда сам падбирай калор и сам крась!
 

Форум Украинских стендовых моделистов » Моделизм » Пилоты » Дуель PZL P-7a від КР (Diger vs Grynjuk)
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:


© Оформление сайта. Назимков В. М. Все права на материалы принадлежат авторам, 2006—2024
Хостинг от uCoz Интернет магазин стендовых моделей